#Unknown face CYNIST: улюблені речі Анни Новосад

В рубриці «Unknown face» команда журналу CYNIST буде знайомити вас із поки що не видатними і мало кому відомими, але надзвичайно цікавими, талановитими, щирими люблячими своє місто та державу особистостями.

19-ти річна творча та неординарна особистість, жителька мальовничого Івано-Франківська, талановита художниця, за плечима якої безліч цікавих картин, які красуються в польській мистецькій галереї «Кукушка» (Варшава), спортсменка, модель, учасниця різноманітних світських заходів, показів, презентацій та просто чудова дівчина Анна Новосад. Анна володіє прекрасним відчуттям стилю, хоча і навчається в технічному університеті нафти і газу, після закінчення якого стане інформаційним аналітиком. Оскільки її графік нереально завантажений, то весь свій вільний час вона відводить спілкуванню з друзями, що сьогодні в час соціальних мереж велика рідкість. Сьогодні Анна живе за наступним життєвим кредо: «Вір в себе і йди до поставленої цілі», тому що хто, якщо не ти сам!

CYNIST.COM

Про виховання:

Мої батьки – це люди з різними поглядами на життя та з різними інтересами. Завдяки тому, що вони з дитинства давали мені можливості розвиватися як особистості, я і стала собою сьогоднішньою. Стійкість та любов до творчості – це все заслуги мами. За її порадою я відвідувала різноманітні художні гуртки та вивчала іноземні мови. А тато не зважаючи на всі мої злети та падіння завжди мене підтримував. Завдяки їм я стала сильною і незалежною особистістю яка підкоряє вершини життя.

Про улюблене місто:

Я обожнюю подорожувати, люблю відвідувати різні країни та міста. Але моє серце підкорив Краків. Там я відпочиваю душею, черпаю натхнення та отримую сили для творчості. Щоразу як приїжджу до Польщі, обов’язково, відвідую Краків.

Про гардероб:

Гардероб важливий аспект для кожної дівчини. Я обожнюю шопінг, а тому постійно оновлюю свій гардероб. Це напевно єдине, на що я готова витрачати всі свої кошти. В моєму гардеробі є дуже багато речей, але зазвичай надаю перевагу зручному та стильному одягу. А взагалі я не уявляю свого життя без суконь і підборів – це моя пристрасть.

CYNIST.COM

Про перспективи:

Кожна молода красива, здорова, талановита, розумна дівчина має перспективу розвитку. Я бачу свою перспективу подальшого розвитку в художньому мистецтві та в моделінгу. Мені постійно поступає багато різних пропозицій від мистецьких галерей та модельних агентств і я стараюся бути учасницею кожного, тому що молодість це головна перспектива! Поки ти молодий і розумний – то ти перспективний.

Про тренди:

Я як справжня дівчина завжди слідкую за новими трендами і стараюся бути в курсі всіх новинок, хоча не завжди мені все подобається. Я стараюсь аналізувати та надаю перевагу тому, що подобається і що мені до душі.

CYNIST.COM m0Lj6b1ajeY

Про роль таланту:

Талант в моєму житті зіграв велику роль. Бог наділив мене талантом малювати, за що я дуже вдячна. Якби не цей талант, можливо я б жила по іншому, не була б в різних країнах, не знала б багатьох людей, які не одноразово мені допомагали. Малюючи я відпочиваю душею та заробляю кошти.

Про любов до фотографії та зйомкам:

До фотографії в мене особливе відношення. Фото сесій та зйомок в мене було дуже багато. Це надзвичайно цікаво втілювати в життя різні образи та ідеї, а особливо коли тобі за це ще й платять.

Про натхнення:

Своє натхнення я стараюсь черпати з усього за чим спостерігаю. Найбільше мене надихає віра в мене та підтримка людей які піклуються про мене і дарують свою щирість та любов. Ці люди мене надихають.

CYNIST.COM fvtavDcKDlA

Про сімейні традиції:

Нашій сім’ї нажаль дуже рідко вдається зібратись разом, ми майже не бачимося, тому в нас не має сімейних традицій. Але коли я утворю свою сім’ю, ми обов’язково будемо мати власні сімейні традиції.

CYNIST.COM

Про Україну:

Україна для мене рідна країна! Де б я не була, в якій країні б не знаходилась і як би добре мені там не було, я завжди пам’ятаю, що я українка та пишаюся цим. Вірю, що Україна буде сильною та незалежною.

CYNIST.COM

Про плани на зиму:

Зима для мене важка пора року, так як я не дуже люблю холод, але попри те обожнюю кататись на лижах. І думаю, що цієї зими кататимусь на лижах в Польщі, так як матиму там справи, тобто буду поєднувати відпочинок з роботою.

CYNIST.COM

Спорт

Я люблю спорт, постійно ходжу в спортзал вже впродовж 3 років і вже не уявляю свого життя без спорту.

CYNIST Анна Новосад capture-20151104-012451

Мармелад

Я хоч і слідкую за фігурою, та все ж не можу встояти перед улюбленими солодощами, обожнюю мармелад, який постійно є в мене вдома.

CYNIST Анна Новосад

Малювання

Я люблю малювати і постійно малюю нові картини в різних стилях, щодня вдосконалюючи себе. Вже не уявляю свого життя без малюнків.

CYNIST Анна Новосад WzFAxhuhlO0

Підбори

Зізнаюсь чесно, що маю слабкість до підборів. Володію парою улюблених лабутенів які мені подарували і постійно використовую їх на зйомках, показах, вечірках. Вони завжди зі мною.

CYNIST Анна Новосад

Victoria’s Secret

Я обожнюю різноманітні стильні дрібнички і прикольні штучки: гелі, лосйони, парфуми, креми модних брендів. Та мій улюблений бренд це Victoria’s Secret. Я не можу не пройти повз магазин цього бренду і нічого собі не купити.

CYNIST Анна Новосад

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *